gegli

روانشناسی کلیدی + روانشناسی عمومی

اندیشه طلایی

جگونه شوهرتان را مجذوب خود کنيد

جگونه شوهرتان را مجذوب خود کنيد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

متفاوت باشيد با آنکه ممکن است جذابيت مهم باشد اما کافي نيسـت. تعريف جذاب و دلربا به چشم تمام مردان يکسان نميباشد. حال پرسش اينجا اسـت که شما چگونه ميتوانيد متفاوت باشيد؟ بگذاريد برايتان مثالي بياورم:اگـر شما داراي لهجه مــنحصر بفردي هستيد، آن را از ديگران پنهان ننموده و يـا جواهر آلات عجيب و غـريـب و لـوازم نا متعارف با خود حـمـل کـنـيـد تـا سبب متمايز شدن شما از ديگران گردد. هر گاه شبيه باقي زنانباشيد زود فراموش مي گرديد و اين چيزي نيست که ميخـواهـيد. شما مـايـلـيـد از خـود اثـري بـجاي بـگذاريد که مرتبط به يک يـا دو خصوصيت منحصر بفرد شما باشد.

1) يک کار غافلگير کننده انجام دهيد ايـن کـار اندکي ريسک برانـگيـز اسـت چـون مـمـکن اسـت شوهر شما اهل ماجراجويي نـبـوده و وحـشت زده گردد. امـا اگـر وي مـاجراجـو بـاشد بـسيار از آن لـذت برده و فـرداي آن روز نيز ممکن است منتظر ماجراجويي باشد . پـيشنـهاد ديـگر مـن بـه شما آن است که کـارهايي که دور از انتظار شوهرتان ميباشد را انجام دهيد مثلا با پوشيدن لباسهاي غير معمول و هر آنچه که فکر ميکنيد بياد ماندني خواهد بود.

2) خصوصيت استثنايي خود را رو کنيد شگفت انگيز است که اغلب زنان فراموش مي کـنـنـد بـه کارهايي که در آنها تبحر دارند اشاره نمايند. اگر به زبان ديگري صحبت مي کنيد، در گذشته در کــشور خارجي زندگي مي کرده ايد، شغلهاي داوطلبانه اي را قبول کرده بوده ايد و يا در تابستان در بيابان اردو زده بـوده ايد، حتما در مــورد آنـها صحبت به ميان بياوريد. اگر ايـن کار را بکنيد شوهرتان به شـما همانند يک فرد منـحصر بفرد و جـالب تـوجه نگاه خـواهد کــرد. نـيازي نيست که حــتما فرد بامزه و شوخ طبعي باشيد. بامزه بودن براي اکثر مردم دشوار است چون اگـر نتوانيد به طـور واقعي بامزه باشيد و مصنوعي رفتار کنيد خود را مضحکه ديگران خواهيد کرد. اما اگر داســتان جالب تــوجـهي براي گفتن داشتـه باشيـد هــمه ساکت شده و به شما گوش فرا خواهند داد.

3) گوش دهيد،گوش دهيد وباز گوش دهيد بـيـشـتر مردان داراي اين تصور غلط مي باشند که زنان زياد حرف مي زنـنـد. شـمـا بايد اطمينان يابيد که به اندازه کافي گوش مي دهيـد. در اينجا نياز داريد تا مرد خود را دقيقا بشناسيد. بسياري از مردان کم حرف ميباشند و نه تنها شما بايد با آنها بسيار صحبت کنيد بلکه آنها را بايد به صحبت کردن نيز واداريد. مي توانيد با يـک مـوضـوع دلـخـواه خود شروع کرده و پرسشهاي کوتاهي از وي بپرسيد. اين کار واقعا يک هـنر است و شما نياز به تمرين خواهيد داشت. هنگامي که پاسخ کوتاهي دريافت کرديد مي بايد پرسشهاي متوالي ديگر از وي بپرسيد تا او را به صحبت کردن بيشتر واداريد. ميتوانيد نظرات خود را نيز ما بين آنها بگنجانيد که مانند بازجويي جلوه نکند. مطمئن باشيد وقتي شـما را ترک ميکند با خود خواهد گفت: "اون واقعا به من علاقه داره"

4) فرد دلپذيري باشيد هـيـچ انـسـاني وجـود نـدارد که مفتون و شيفته يک فرد دلپزير و نازنين نگردد. از سخنان منفي به هر شکل جدا خودداري کنيد. اگر عــقيده مصرانه اي راجع به مباحثي همچون سياست و يا مذهب داريد بهتر است که موضوع بحث را مؤدبانه تغيير دهيد. چيز ديگري که بايد مراقب آن باشيد دوري از بحث و مجادله ميباشد. نظرات و عقايد هر کس محترم است و هيچ دليلي ندارد که شما تلاش کنيد تا عقايد ديگران را تغيير دهيد. ايـن خـيلي خوب است که نظرات خود را راجع به موضوعات بحث انگيز با ديگران قسمت کنـيد بدون آنکه فرد مقابل خود را مجبور گردانيد که بپذيرد در اشتباه است. و يـا آنکه او را بر اساس عـقـايدش مورد ارزيابي قرار دهيد. در آخر آنکه او را خجالت زده نکنيد. هـيـچ کـس کـامل نيست و همه ما اشتباه مي کنيم. به خـاطر داشته باشيد که هيچ چيز بدتر از شرمنده شدن نميباشد.

5) خود را آراسته کنيد مـردان موجودات احساساتي نبوده و بيشتر به قوه بينايي خود متکي هستند بنابر اين بهتر است خود را بـراي شوهرتان بياراييد. براي راضي کردن مـردها کـافي اسـت آنچه را که دوست دارند در برابر ديدگانشان قرار دهيد.

یکشنبه 12 فروردین 1391 - 10:51:06 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت

آخرین مطالب


نه دروغ زیرکانه ای که همه ما به خودمان می‌گوییم


چرا خانواده تلگرامی یک خانواده منزوی است؟


تفاوتهای زنان و مردان در عشق ورزیدن


نه گفتن هنری که باید آموخت


برای موفق شدن کمی منفی فکر کنید!


چرا همه آدمها به دنیا از دیدی متفاوت نگاه می‌کنند؟


گفته هایی از کنفوسیوس برای زندگی بهتر


به افكار خود هويت بخشيد


این تمرین ساده‌ی نوشتن می‌تواند زندگی شما را متحول کند


راههای ساده برای ایجاد انگیزه


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

1106375 بازدید

95 بازدید امروز

795 بازدید دیروز

3021 بازدید یک هفته گذشته

Powered by gegli.com

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

این وبلاگ به وسیله شبکه اجتماعی نخبگان گوهردشت (گگلی) ایجاد شده است

برای ااطلاعات بیشتر و عضویت در اولین شبکه اجتماعی ایران اینجا را کلیک کنید

ورود به گوهردشت